f y
^

Esileht

TTÜ Tantsutüdrukud ja Saltopoisid alustasid oma tegevust 2007. aasta oktoobrist ning sellest ajast alates on meie liikmete arv ainult suurenenud. Esineme oma ülikooli spordimeeskondade mängudel, firmapidudel, moeesitlustel, klubi- ja muudel eriüritustel. Meie eesmärgiks on pidev areng ning uute väljakutsete ületamine. Oma arenguteel oleme võitnud mitmeid tiitleid:

  • Järjest aastatel 2010-2014 on võidetud Eesti Tantsutüdrukute Festival-Võistluse esikohad
  • 2013 Gymnafesti võistlusel saime laureaadi tiitli
  • 2012 Baltic Cheerleading Championship 1.koht tantsu- ja cheerleading kategoorias.
  • 2010 Baltic Cheerleading Championship 3.koht
Lisaks on meid kutsutud esinema mitmetele põnevatele üritustele, näiteks Miss Valentine 2014 võistlusel, Spordiaasta Tähed Gala 2013, Eesti korvpallikoondise mängudBBL 2010/2011 hooaja Final Four’i mängud Kaunases, 2011 All Stars mäng Raplas, 2011 Erki Moeshow  jpt eriüritused. Külas on meil käinud ka Ringvaade.
Tantsutüdrukute trennid toimuvad meil 3-5 korda nädalas. Tehakse nii tantsu kui akrobaatikat ja kavades kasutame võimalikult erinevaid stiile: hip-hop, jazz, show-tants, samuti erinevaid akrobaatilisi elemente ja loomulikult on kohustuslik cheerleading :)  Kuna erineva taustaga tantsijaid on palju siis igaüks toob meie rühma midagi uut ja huvitavat.
Saltopoiste trennid toimuvad tavaliselt 2 korda nädalas, aga on võimalik ka lisaks trenni teha. Keskendutakse tõstetele ja akrobaatikale, käiakse ka koos tantsutüdrukutega põnevatel üritustel esinemas ning veedetakse vahel niisamagi koos aega.
Lisaks leiad infot ja uudiseid meie tegemistest TTÜ Tantsutüdrukute Facebooki lehelt!

Jaga

Facebook